MİKRO JUMP

KOBİ’lere Özel Yazılım. Kontrollü Büyümek İstiyorsanız hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile kolayca yönetebilirsiniz.

Sektör bağımsız çalışıyorsanız, birden fazla lokasyonda ya da sektörde faaliyet gösteriyorsanız, uçtan uca tüm ticari işlemlerinizi bir çatı altında toplamak istiyorsanız Mikro Jump tam siz göre!

 

MİKRO JUMP İŞİNİZLE BİRLİKTE BÜYÜR.

Mikro Jump'ın, "Dış Ticaret" fonksiyonunu da kapsayan İşletme Yönetim Çözümleri'ni, işiniz ve ihtiyaçlarınız büyüdükçe alabilirsiniz.Üstelik faaliyet gösterdiğiniz sektörlere özel ek çözümleriyle Mikro Jump'ı kendi iş süreçlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Böylelikle, henüz ihtiyaç duymadığınız ya da işinizle bir igisi olmayan özellikler için ekstra para ödemek zorunda kalmazsınız.

 

KONTROLLÜ BÜYÜMEK İSTEYEN HER ŞİRKETE LAZIM!

Sürekli büyüme için, sürekli kontrol ve takip şarttır.

İşte Mikro Jump, şirketinizi uçtan uca kontrol edebilmenizi ve Mikro Asistan güncelleme hizmeti sayesinde mevzuat değişiklerinden etkilenmemenizi sağlarken, kontrollü büyümeniz konusunda en büyük yardımcınız olacaktır.

Mikro Jump'la sadece bir yazılıma değil, kurumsal bir iş ortağına da sahip olursunuz.

 

MİKRO JUMP İLE HEM İŞİNİZİN SAHİBİ HEM DE HAKİMİ OLUN!

Mikro Jump'ın finansal analiz verileriyle nakit akışında kontrol sizde!

 • Program içinden bankalarla bilgi alışverişi yaparak, finansal hareketlerinizi daha kolay ve hızlı yönetebilirsiniz.

 • Kasa, banka, kredi, çek ve senet işlelerinizi yapıp nakit akışınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

 • Masraflarınızdaki yükseliş ve azalış trendlerinizi takip edebilir; oluşan masrafları departman bazlı dağıtarak giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

 • Gelir ve gider bütçelerinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik bütçe planlarınızın dışına çıkıp çıkmadığınızı tek tuşla takip edebilirsiniz. Böylelikle, almanız gereken kararları zamanında ve doğru bir şekilde aldığınızdan emin olursunuz.

 İşin en kolayı:Mikro Jump ile e-Dönüşüm

 •  e-Fatura, e-Arşiv, e-İhracat, e-İrsaliye, e-SMS gibi tüm e-Dönüşüm hizmetlerini tek bir program üzerinden kullanabilrisiniz.

​Tedarik süreçlerinde beklenmedik sürprizlere son!

 • ​Stok durumunuza göre satın alma yaparak, hatalı satın alımların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca tedarikçilerinizi kayıt altına alarak, etkin bir satın alma yönetimine sahip olabilirsiniz.

 • Satın alma şartlarını belirleyerek, satın almalarınızı finansal açıdan hatasız yapabilirsiniz.

Tekliften siparişe, tüm satış süreçleriniz kontrol altında!

 • Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bilgilerini kayıt altına alarak, etkin bir müşteri ve satış yönetimine sahip olabilirsiniz.

 • Satışlarınızı, tekliften siparişe, siparişten faturalandırmaya hatta iadeye kadar, fiyat değişikliklerini de işleyerek etkin bir biçimde yönetebilirsiniz.

 • Üreticiyseniz, üretim maliyetlerinizi bilir ve bu sayede fiyatlarınızı rekabette öne çıkacak şekilde belirleyeblirsiniz.

Stok operasyonlarınzı kolayca denetim altına alın!

 • Stok giriş-çıkış hareketlerini takip edebilir,stok envanterlerini yöneteblirsiniz. Stoklarınızı grup, kategori gibi başlıklarda kayıt altına alıp raporlayarak maliyetlerini, kar ve zarar durumlarını izleyebilirsiniz.

 • "Sayım İşlemleri" programları ve "Barkodlu Depo","Mal Kabul" ve "Sevkiyat" özellikleri sayesinde, depo yönetimlerinizi daha az iş yüküyle, daha verimli bir şekilde yapabilirsiniz.