KURUMSAL

Hakkımızda

calisan

 

MMS Bilgisayar Yazılım Donanım Pazarlama

 

 

               Antalya’da  işletmeler için donanım, yazılım ihtiyaçlarını profosyonel anlamda karşılayarak, tüm sektördeki firmaların  IT  süreçlerinde sınırsız, hızlı ve dürüst hizmetler sunan, işletmeler için hem ticari hemde muhasebe uygulamalarında gelişmiş Kurumsal Kaynak Planlaması çözümleri sunan Mikro Yazılım programı satış, satış sonrası çözümleri sunan  Mikro’nun tüm modüllerinde, yetkili statüde, kapsamlı bir danışmanlık hizmeti veren, tüm toptan,  perakende, üretim, mağazacılık, cafe, restorant, turizm, seyahat, tekstil, akaryakıt, yapı marketler gibi  sektörde  iddialı proje ve çalışmaları ile  kapsamlı bir hizmet faaliyeti gösteren  bir bilişim firmasıyız.

 

Ayrıca Firmamız Mikro Yazılım Antalya Yetkili Bayisi ve Mikro Programı Yetkili Satıcısıdır. Antalya Mikro ticari ve muhasebe programlarında çözüm ortağı olarak tüm sektörlere  yazılım danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

Sürekli gelişen Ticari yazılım pazarında, yılların kazandırdığı bilgi ve İş tecrübe Birikimi ile  yüksek bilgi  seviyesi ve  kalite niteliğini sürekli yükselten bir firma olarak MMS Bilgisayar  Stok-ürün ve Hizmet Yönetiminde, Satış pazarlamada, Üretimde, Satın Alma (Tedarik sürecinde) , Muhasebede, Fnansal işlemlerde, Personel Yönetiminde, İş Zekası ve sistem uygulamalarında  ERP Yazılımlarının dinamiklerine uygun yüksek teknoloji gerektiren çözümler sunmaktadır.

 

               Firmamızın hedefi her ölçekteki işletmeler için verim, kazanç ve zaman tasarrufu getiren, toplam kalite yönetimine yönelik bir anlayış sağlayan verimli iş yönetimi çözümleri sunmaktır.

 

 

“MİKRO Yazılım ile  Başarı Tesadüf Değildir..”